Serwis

Poniżej znajdą państwo nasz podstawowy cennik usług. Gwarantujemy normatywne terminy napraw sprzętu, dając na nie odpowiednie gwarancje. Zleceniodawca jest informowany na bieżąco o postępie prac, telefonicznie lub poprzez mail. Dodatkowo wspieramy Klientów w zakresie zakupu nowego oraz ulepszenia już istniejącego sprzętu i oprogramowania.

 

Serwis komputerów i laptopów

Serwisujemy komputery stacjonarny, laptopy oraz minikomputery. Główne naprawy są prowadzone na miejscu, w szczególnych przypadkach u klienta. Jeżeli są problemy z dowozem sprzętu, możemy odebrać go z domu i odtransportować już naprawiony.

Instalacja i konfiguracja systemów Windows
Instalujemy systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1 ze wszystkimi aktualizacjami i sterownikami. Komputer zostaje również w pełni skonfigorwany do codziennej pracy, tj, posiada pakietu biurowy, program antywirusowy, kodeki, przeglądarkę internetową, klienta poczty internetowej, czytnik PDFów, przeglądarkę zdjęć, odtwarzacz muzyczny, odtwarzacz filmów i wiele innych.

Instalacja i konfiguracja systemów Ubuntu oraz Linux Mint
Instalujemy systemy operacyjne oparte Ubuntu i Linux Mint które są w pełni darmowymi i legalnymi zamiennikami Windows. Komputer zostaje również w pełni skonfigorwany do codziennej pracy, tj, posiada pakietu biurowy, kodeki, przeglądarkę internetową, klienta poczty internetowej, czytnik PDFów, przeglądarkę zdjęć, odtwarzacz muzyczny, odtwarzacz filmów i wiele innych.

Rozbudowa obecnego zestawu
Jeżeli komputer chodzi zbyt wolno, istnieje możliwość przyspieszenia jego pracy w postaci rozbudowy obecnego zestawu. Klient otrzymuje od nas pełne informacje, co może zostać zmienione i jaka jest cena.

Przygotowanie nowego zestawu
Oferujemy także w pełni nowe zestawy komputerowe, dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta. Przygotowujemy kompletną ofertę w ciągu jednego dnia roboczego i każdorazowo dokładnie uwzględniamy wszelkie sugestie ze strony konsumenta oraz jego potrzeb.

Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania
Usuwamy wszystkie wirusy, robaki, trojany, spyware, malware, dialery oraz inne programy powodujące nieprawidłową pracę komputera. Optymalizujemy szybkość komputera poprzez usuwanie niepotrzebnych usług, plików, wpisów do rejestru. Instalujemy pakiet bezpieczeństwa w ramach którego wchodzą aktualizacje zabezpieczeń systemu Windows oraz najnowsze oprogramowanie antywirusowe, aby uchronić komputer od przyszłych infekcji.

Konfiguracja sieci w domu
Jeżeli ktoś zakłada nowy internet lub ma problemy z konfiguracją obecnego, bez problemów pomożemy w tym. Mamy doświadczenie w obsłudze popularnych operatów sieciowych: Orange, Toya, Multimedia, Ret-Sat, VirtualLine, 4Web, Netia i wielu innych. Zajmujemy się także internetem mobilnym od: Play, Orange, Plus, Heyah, T-Mobile, Toya i wielu innych. Doradzamy w zakupie odpowiednich routerów.

Naprawa problemów z programami
Usuwanie popularnych usterek w komunikatorach, klientach poczty, nie działające przednie gniazdo dźwiękowe, nie odtwarzające się multimedia, brak możliwości dostępu do moich dokumentów i wiele innych.

Usuwanie zabezpieczeń (haseł) Windows
Jeżeli ktoś ma problemy z logowaniem się do systemu, to bez problemów usuniemy hasło dostępu i założymy nowe.

Tworzenie kopii zapasowej danych (backup) oraz archiwizacja na nośnikach przenośnych

Odzyskiwanie utraconych (usuniętych z kosza plików)
archiwizacja danych z zepsutego systemu, uszkodzonego dysku. Dane są umieszczane na wybranym przez klienta nośniku wymiennym tj. Pendrive, CD, DVD, dysk przenośny, nowy dysk twardy.

Serwis telefonów i smartfonów

Dzięki dużemu doświadczeniu w naprawie smartfonów i telefonów komórkowych jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług dla naszych klientów.

Świadczymy usługi w zakresie:

  • Zdejmowania simlocka
  • Naprawy i aktualizacji oprogramowania
  • Pomocy w obsłudze telefonu
  • Wymiany niesprawnego panelu dotykowego lub klawiatury
  • Wymiany uszkodzonego gniazda słuchawkowego i gniazda ładowania / mini USB
  • Wymiany mikrofonu, głośnika (buzzera)- taśm wewnętrznych
  • Wymiany anteny i anteny WiFi
  • Odzyskiwania danych